Saurumin hopeinen risti riipus kuviolla
Lenkin sisämitta n. 2 x 3 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
20,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 34,00 - Säästö -41,18%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170534 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Saurum Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,77 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


