Hopeinen risti riipus
Lenkin sisämitta n. 1,5 x 3 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
20,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 34,00 - Säästö -41,18%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170533 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 1,78 g |
| Pituus | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Leveys | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


