Liisa vitali leppäkerttu kaulakoru
Liisa Vitalin Leppäkerttu sarjan kaulakoru ketjun pituus 47cm
Riipuksen halkaisija 15mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
119,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 198,00 - Säästö -39,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0170765 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,65 g |
| Pituus | 47,00 cm / 470,00 mm |
| Halkaisija | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


