Näyttävä Riipus
Näyttävä Riipus 70-luvulta Rainer Edvard Kinni
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
69,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 115,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170774 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 10,58 g |
| Pituus | 7,50 cm / 75,00 mm |
| Leveys | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


