Korvanapit helmiäis/emali koriste
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
39,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 65,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170783 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FINLAND |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,10 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


