Kullatut hopeiset zirk. korvakorut prisurilukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
39,00Säästät jopa -34%
Hinta uutena 59,00 - Säästö -33,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170666 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,20 g |
| Pituus | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Halkaisija | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


