Panssari kultaketju 45cm lev.1mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
305,00
Hinta uutena 220,00 - Säästö --38,64%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0170851 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JKM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,36 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

