Kullatut hopearenkaat
Upeat kullatut hopearenkaat, halkaisija 37 mm, leveys 5 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jonkin verran tummentumaa sisärenkaassa |
| Suosikki |
28,00Säästät jopa -38%
Hinta uutena 45,00 - Säästö -37,78%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170910 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Airiston Kultaseppä Oy |
| Valmistusvuosi | 1996 |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 3,00 g |
| Halkaisija | 3,70 cm / 37,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



