Hopeinen maskottirannekoru 18,5cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
69,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 115,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0170245 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 9,69 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 3,60 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



