Hopeinen nilkkaketju 25 cm Figarolenkkiketju
Hopeinen nilkkaketju 25 cm rengaslukolla, voi myös kiinnittää pitkiin lenkkeihin jos haluaa lyhentää pituutta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
30,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 50,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0161775 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SH |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,00 g |
| Pituus | 25,00 cm / 250,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


