Hopeinen Sormus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
78,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 130,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0171129 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 11,68 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



