Ametisti korvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
59,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 98,00 - Säästö -39,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170789 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,50 g |
| Pituus | 3,20 cm / 32,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


