Hopeiset korvakorut
Hopeiset korvakorut Alchemy Gothic tyyliset
Pituus koukun kanssa 32 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
29,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 48,00 - Säästö -39,58%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170901 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,45 g |
| Pituus | 3,20 cm / 32,00 mm |
| Leveys | 1,93 cm / 19,30 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

