KK Teljänneito rintakoru, pronssi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroinen. |
| Suosikki |
30,00Säästät jopa -67%
Kultatukun hinta 60,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 90,00 - Säästö -66,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171277 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 7,19 g |
| Pituus | 3,20 cm / 32,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

