Kultaiset korvarenkaat
5mm paksuiset, halkaisijaltaan 30mm korvarenkaat.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
630,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 1 050,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0167598 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Unoaerre |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,04 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


