Hopeinen ranneketju,19 cm, kaksivärinen hopea/kullattu hopea
Kaunis ranneketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
65,00Säästät jopa -38%
Hinta uutena 105,00 - Säästö -38,10%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0170738 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tuutti Olavi |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,98 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



