KK Teljänneito korvakorut tapilla, pronssi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroiset. |
| Suosikki |
24,50Säästät jopa -62%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 65,00 - Säästö -62,31%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171282 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 2,91 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


