Hopeiset roikkuvat zirkonia korvakorut
Pituus koukun kanssa 63mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uudenveroiset. |
| Suosikki |
37,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 74,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170900 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | LION |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,90 g |
| Pituus | 6,30 cm / 63,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


