Valko/keltakultainen uritettu timanttisormus 0,05ct 16mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
390,00Säästät jopa -51%
Hinta uutena 790,00 - Säästö -50,63%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0169069 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Valmistusvuosi | 2008 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,65 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


