Venetsia kultainen kaulaketju 70cm lev.2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
1 099,00Säästät jopa -31%
Hinta uutena 1 600,00 - Säästö -31,31%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171153 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepänliike Esko Lindroos Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,77 g |
| Pituus | 70,00 cm / 700,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
