Kultainen kihlasormus koko 17-
Sormuksen leveys 3,8mm.
Rungon materiaalin vahvuus noin 1,3mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uudenveroinen. |
| Suosikki |
475,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 950,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0169727 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Korupaja Helmi |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,80 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 3,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


