5,5mm Umpapanssarikaulaketju 55cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaavassa kunnossa! |
| Suosikki |
199,50Säästät jopa -48%
Hinta uutena 380,00 - Säästö -47,50%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0168983 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 35,00 g |
| Pituus | 55,00 cm / 550,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


