3,5mm Thomas Sabo charm Club kaulaketju 70cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava kunto! |
| Suosikki |
134,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -39,09%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0169227 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Thomas Sabo |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 23,03 g |
| Pituus | 70,00 cm / 700,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


