6mm Papuranneketju 20cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
67,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 110,00 - Säästö -39,09%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0169217 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 10,28 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

