Hopeasormus halk.18.5mm
Kirkkaan kiven halkaisija 7mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
39,00Säästät jopa -35%
Hinta uutena 60,00 - Säästö -35,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0171177 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | L |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,20 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta






