Hopeinen turkoosi riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 7x6mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Pientä hiusnaarmua voi olla |
| Suosikki |
49,00Säästät jopa -51%
Hinta uutena 99,00 - Säästö -50,51%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0138087 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 7,00 g |
| Pituus | 4,20 cm / 42,00 mm |
| Leveys | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


