Hopeinen spectroliitti Pola
Nailonnyöri
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
99,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 199,00 - Säästö -50,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0154464 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Korutasku |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 12,00 g |
| Pituus | 3,70 cm / 37,00 mm |
| Leveys | 3,80 cm / 38,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


