Hopeinen pitsimäinen kaulaketju 45cm
Ketjun paksuus leveimmillään noin 7mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uudenveroinen. |
| Suosikki |
82,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 164,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0170865 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHA |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 12,53 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


