Hopeinen rannekoru 19cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
65,00Säästät jopa -35%
Hinta uutena 100,00 - Säästö -35,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0171241 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | T |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 9,00 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



