Tommi Soidinmäki, Sydän sydämessä riipus
Tommi Soidinmäen suunnittelema Sydän sydämessä -riipus on valmistettu hopeasta. Korun korkeus riipuslenkin kanssa 37mm ja leveys 29mm. Riipuslenkin sisämitat 5 x 2,9mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uudenveroinen. |
| Suosikki |
35,00Säästät jopa -29%
Hinta uutena 49,00 - Säästö -28,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170867 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,45 g |
| Pituus | 3,70 cm / 37,00 mm |
| Leveys | 2,90 cm / 29,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

