Kalevankarhu-korvanapit pronssi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
32,50Säästät jopa -70%
Kultatukun hinta 65,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 108,00 - Säästö -69,91%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171349 |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru oy |
| Paino | 2,14 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

