Kultainen risti riipus
Kaunis klassinen ristiriipus.
Lenkin sisämitta 1 x 3 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
46,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 92,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0170601 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,35 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

