Kultainen nilkkaketju sydämmellä 22,5 /25,5 cm
Pituusvaihtoehdot 22,5cm tai 25,5 cm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
280,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 560,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0170581 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,18 g |
| Pituus | 25,50 cm / 255,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

