Hopeinen lilakivinen riipus
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171402 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan kulta Oy |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 2,85 g |
| Pituus | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Leveys | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

