Hopeinen pallollinen sormus 18,5mm
Pallot liikuu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa |
| Suosikki |
56,00Säästät jopa -44%
Hinta uutena 100,00 - Säästö -44,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0171372 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,35 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



