Pandora sormus mustat kivet 17,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
60,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 99,00 - Säästö -39,39%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0171366 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Pandora |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,50 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


