Kultaiset sinikiviset korvakorut ruuvitapilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
256,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 499,00 - Säästö -48,70%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163869 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Pituus | 9,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


