Tim. 0,02ct ja sinisafiiri korvakorut tapilla
Timantit: 4 x 0 ,005ct upotettu valkokultaan.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
204,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 395,00 - Säästö -48,35%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163858 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,50 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


