3,5mm Umpipanssarikaulaketju 58cm
Upea umpipanssariketju!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaavassa kunnossa! |
| Suosikki |
2 426,60Säästät jopa -46%
Hinta uutena 4 500,00 - Säästö -46,08%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0167953 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 20,74 g |
| Pituus | 58,00 cm / 580,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


