Hopeinen singapore-ranne 19cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
34,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 65,00 - Säästö -47,69%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0171435 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,31 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 3,70 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

