Hopeaketju 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
52,00Säästät jopa -42%
Hinta uutena 90,00 - Säästö -42,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0167828 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 7,39 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 3,15 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


