Hopeinen figaro kaulaketju 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
32,60Säästät jopa -44%
Hinta uutena 58,00 - Säästö -43,79%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0167818 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellotuote Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,35 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 2,25 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


