4mm Cordellkaulaketju 50cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava kunto |
| Suosikki |
67,70Säästät jopa -44%
Hinta uutena 120,00 - Säästö -43,58%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0161815 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NT |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 10,41 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 3,80 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


