Kultainen panssariketju 45cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
255,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 501,00 - Säästö -49,10%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171468 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NT |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,96 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 1,10 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

