Suuri sydänriipus kirkkain kivin
Riipuslenkistä mahtuu 2,5mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
37,00Säästät jopa -38%
Hinta uutena 60,00 - Säästö -38,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0169658 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 5,24 g |
| Pituus | 3,60 cm / 36,00 mm |
| Leveys | 2,90 cm / 29,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

