18K Lehdykkä sormus 15,25mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0170128 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,47 g |
| Halkaisija | 15,25 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0170128 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,47 g |
| Halkaisija | 15,25 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta