9,25mm Litistetty panssariranneketju 19,5cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava kunto |
| Suosikki |
133,40Säästät jopa -47%
Hinta uutena 250,00 - Säästö -46,64%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0166330 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ko/y |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 23,00 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 0,93 cm / 9,25 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

