Timanttileikattu sormus 16,25mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
244,60Säästät jopa -50%
Hinta uutena 490,00 - Säästö -50,08%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0166611 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Valmistusvuosi | 1980 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,51 g |
| Halkaisija | 16,25 mm |
| Leveys | 2,85 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


