Tähti timanttisormus 0,06ct 16,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
307,20Säästät jopa -49%
Hinta uutena 600,00 - Säästö -48,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0166603 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2010 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,40 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


