18k Timanttisormus 0,005ct 17,5mm v.-70
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
285,10Säästät jopa -52%
Hinta uutena 590,00 - Säästö -51,68%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0166631 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | EE |
| Valmistusvuosi | 1970 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,76 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


